Location

Lokasyon İstanbul Yelken Kulübü, Fenerbahçe - Kadıköy

phone

Bize Ulaşın +90 (216) 338 44 84

Hakkımızda

ATAK Akademi; eğitim, koçluk ve danışmanlık konularında hizmet vermek üzere kurulmuş bir firmadır. Kurucularının askeri ve denizcilik geçmişlerinden gelen disiplin, liderlik, zor şartlarda karar verme ve güç koşullarla mücadele konularındaki yetkinlikleri firmanın ana faaliyet alanıdır.

Bu nedenle; bedensel ve psikolojik faaliyetler bir araç olarak kullanılarak katılımcıların özgüvenlerini arttırmak, işbirliği/takım ruhuna sahip olmalarını ve bu yolla gerek iş gerek özel yaşamlarında daha başarılı olmalarını sağlamak temel hedef olarak belirlenmiştir.

Firmanın ruhunu temsil eden logosu; verilen bir hedefe tüm güçlüklere karşın ulaşabilmeyi, her türlü zorluğa karşın başarılı olabilmeyi, rengiyse; canlılık, enerji, cesaret ve güveni sembolize etmektedir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

ATAK Akademi olarak bizlere sıklıkla sorulan soruları aşağıda derlemeye çalıştık. Sizlerden gelen sorularla birlikte zaman zaman bu bölüm güncellenecektir.

Biz sadece askeri ve denizcilik motifleriyle yüklü takım çalışması ve liderlik eğitimleri vermekteyiz.
İlerleyen dönemlerde yoğun sportif faaliyetler içerecek bir kamp benzeri programlar planlanmaktadır.
Bu spor dalları faaliyet alanımızın dışında kalmaktadır.
Airsoft silahlarını sadece takım çalışması ve liderlik eğitimlerine yönelik yardımcı teçhizat olarak kullanmaktayız.
Elbette katılabilirsiniz. Şu anda uygulayacağımız modüller ağır fiziki yoğunluk içermemektedir.
Elbette gerekmiyor. Öncelikle kurumsal hizmet vermeyi hedeflesek de kimseyi geri çevirmiyoruz. Siz eğitim almaya hazır olun, biz eğitim vermeye zaten hazırız.

REFERANSLAR