Yaz Dönemi Adam Kampı

video

2020 KAFA KAFAYA ADAM KAMPI

Beşinci yılımızda bir kez daha ve yeni bir mekanda “ATAK Akademi Kafa Kafaya Adam Kampı”na hazır mısınız? Kamp süresince, yaşam yolculuğumuzda kısa bir molayı hep birlikte paylaşmak ve geleceğimize emin adımlarla ilerleyebilmek için önce bugünün tadını çıkarmayı hedefliyoruz. Bir de pandemi dönemi sonrası kendimize doğayla birlikte olabilmek için zaman ayırmayı. 30 yaş ve üzeri erkek katılımcılarımızın iştirak edebileceği “ATAK Akademi Kafa Kafaya Adam Kampı”nın kuralları hâlâ aynı ve oldukça basit; siyaset, din ve futbol konuşmuyoruz, bir de cep telefonu başta olmak üzere bütün elektronik eşyanızı kamp sonunda teslim etmek üzere bize emanet ediyorsunuz. Kampın içeriğindeyse şunlar var:

  • Perşembe günü saat 12.00’da, Datça yolu üzerindeki Perili Koy-Ana Yelken kamp alanında olacak şekilde ulaşımımızı tamamlıyoruz. Dalaman havaalanından ve Marmaris içinden Perili Koya intikalinizi önceki kamplarımızda olduğu gibi yine biz sağlayacağız. Ancak isterseniz özel aracınızla da gelebilirsiniz ve aracınızı park alanına bırakabilirsiniz.
  • Pazar günü saat 16.00’a kadar:
  • Altı, yedi ve sekiz kişilik üç ayrı tip konaklama evinden birinde ve ranza tipi yataklarda kalıyorsunuz
  • Sabah-öğle-akşam üç öğün Ana Yelken kamp alanının zengin mutfağından karnınızı doyuruyorsunuz.
  • Sabahları hep beraber toplu spor yapıyoruz. Günün kalan kısmında kanoyla kürek çekiyor, doğa yürüyüşüne çıkıyor, yelken ve SCUBA ile tanışıyor, Perili Koy Adam Olimpiyatlarına katılıyor, yüksek süratli bottan denize atlıyor, Adam Kampının olmazsa olmazı airsoft oynuyor, sağlığımıza nasıl dikkat edeceğimize ve nasıl beslenip spor yapacağımıza, en önemlisi de sokakta başımıza gelebilecek tehlikelere karşı kendimizi nasıl koruyacağımıza dair temel bilgilerle donanıyoruz.
  • “Asla Vazgeçme Asla” kavramı üzerine bilgilendirme, yaşam amaçlarınızı gerçekleştirme ve zorluklarla mücadele konularında koçluk çalışmaları, bol ateş başı sohbetin yanı sıra, bir yıl sonraki kendimize bir de mektup yazıyoruz.
  • Pazar günü 16.00’da bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
  • Son derece zengin bir mutfak eşliğinde geçireceğimiz üç gece konaklamalı dört günlük etkinliğin ödeme koşulları ve merak ettiğiniz diğer tüm detaylar için (0542) 312 34 00 numaralı telefonu arayabilir, info@atakakademi.com adresine elektronik posta gönderebilirsiniz.

Önceki kamplarımızda olduğu gibi bu kampımızda da hem spor yapmış, hem yaşadığımız hayata farklı bir açıdan bakmış, hem de yeni dostluklar geliştirmiş olacağız. Her yıl sayıları giderek artan “Adam Kampı Dostluk Grubu”muza katılacak yeni üyelerimize şimdiden hoş geldin diyoruz. Görüşmek üzere...

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri