Adam Kampı

video

Pandemi nedeniyle bu aktivitemize ara verilmiştir. Sağlıklı günlerde tekrar görüşmek dileğiyle.

Kısa bir mola için sizi yaz dönemi “KAFA KAFAYA ADAM KAMPI” na katılmaya çağırıyoruz!

Kamp süresince, yaşam yolculuğumuzda kısa bir molayı hep birlikte paylaşmak ve geleceğimize emin adımlarla ilerleyebilmek için önce bugünün tadını çıkarmayı hedefliyoruz. Bir de pandemi dönemi sonrası kendimize doğayla birlikte olabilmek için zaman ayırmayı. 30 yaş ve üzeri erkek katılımcılarımızın iştirak edebileceği “ATAK Akademi Kafa Kafaya Adam Kampı”nın kuralları hep aynı ve oldukça basit; siyaset, din ve futbol konuşmuyoruz, bir de cep telefonu başta olmak üzere bütün elektronik eşyanızı kamp sonunda teslim etmek üzere bize emanet ediyorsunuz. Perşembe – Pazar günleri arasında yaptığımız kampımızın içeriğindeyse şunlar var:

  • Sabahları hep beraber toplu spor yapıyoruz. Günün kalan kısmında kanoyla kürek çekiyor, doğa yürüyüşüne çıkıyor, yelken ve SCUBA ile tanışıyor, yüksek süratli bottan denize atlıyor, Adam Kampının olmazsa olmazı airsoft oynuyor, sağlığımıza nasıl dikkat edeceğimize ve nasıl beslenip spor yapacağımıza, en önemlisi de sokakta başımıza gelebilecek tehlikelere karşı kendimizi nasıl koruyacağımıza dair temel bilgilerle donanıyoruz.
  • “Asla Vazgeçme Asla” kavramı üzerine bilgilendirme, yaşam amaçlarınızı gerçekleştirme ve zorluklarla mücadele konularında koçluk çalışmaları, bol ateş başı sohbetin yanı sıra, bir yıl sonraki kendimize bir de mektup yazıyoruz.

Son derece zengin bir mutfak eşliğinde geçireceğimiz üç gece konaklamalı dört günlük etkinliğin ödeme koşulları ve merak ettiğiniz diğer tüm detaylar için aşağıdaki telefonlarımızdan bizi arayabilir, info@atakakademi.com adresine elektronik posta gönderebilirsiniz.

Önceki kamplarımızda olduğu gibi bu kampımızda da hem spor yapmış, hem yaşadığımız hayata farklı bir açıdan bakmış, hem de yeni dostluklar geliştirmiş olacağız. Her yıl sayıları giderek artan “Adam Kampı Dostluk Grubu”muza katılacak yeni üyelerimize şimdiden hoş geldin diyoruz. Görüşmek üzere...

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri