İzlanda Keşif Gezisi

Aşağıda içeriğini görebileceğiniz keşif gezimiz pandemi’nin yol açtığı belirsizlik nedeniyle, ileriki bir tarihte yapılmak üzere ertelenmiştir. Güncel tarihler buradan ve @atakakademi instagram sayfamızdan duyurulacaktır.


ATAK Akademi olarak beşinci yılımızda sizlerden gelen yoğun talep üzerine bir kez daha “Yaz Dönemi Keşif Gezisi” yapıyoruz. İkinci kez düzenleyeceğimiz gezimizde bu kez hedef olarak İzlanda’yı belirledik. Sizlerle birlikte yeni bir deneyim yaşayacak olmak bizim için de çok heyecan verici. ATAK Akademi-Ebru Caymaz işbirliğinde ve zengin bir içerikle düzenleyeceğimiz altı gün, yedi gecelik keşif gezimize isteyen herkes katılabilir. “Yaz Dönemi İzlanda Keşif Gezisi”nde sizi bekleyenlerse şunlar:

Cumartesi günü saat 10.40’da İstanbul’dan yola çıkıyoruz. Takip eden günlerde programımızda şunlar var.

Solheimajokull buzul yürüyüşü, İzlanda güney kıyısı ve şelaleler gezisi, Reykjavik şehir turu, Reynisfjara volkanik kumsal gezisi, Elmas sahili ve Vik kasabasının görülmesiyle Jokulsarlon buzul ve lagün gezisini Pazar-Pazartesi-Salı günleri yapıyoruz. Çarşamba ve Perşembe günleri; Reykjavik’te balina turu yapıyoruz. Gulfoss şelalesi, gayzer ve Thingvellir milli parkını geziyoruz. Kuzey Amerika ve Avrupa kıta plakaları arasındaki Silfra’da şnorkelle yüzüyor, Mavi lagunda spa yapıp, bol bol fotoğraf çektiriyoruz. Cuma günü İstanbul’a geri dönüyoruz.

Muhtemelen HallGrimms misafir evi, sayıya bağlı olarak benzer başka yerlerde yapacağımız konaklamaya sabah kahvaltıları da dahil.

Etkinliğin fiyat bilgisi için (0542)312 34 00 numaralı telefonu arayabilir, info@atakakademi.com adresine elektronik posta gönderebilirsiniz.

Önceki keşif gezilerimizde olduğu gibi bu gezimizde de hem spor yapmış, hem kendimize, gezegenimize, yaşadığımız hayata farklı bir açıdan bakmış, hem de yeni dostluklar geliştirmiş olacağız. Büyük bir macera olanağı sunacak keşif gezimize katılacaklara şimdiden hoş geldin diyoruz. Görüşmek üzere...

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri