Kadın Kampı

Pandemi nedeniyle bu aktivitemize ara verilmiştir. Sağlıklı günlerde tekrar görüşmek dileğiyle.

Kısa bir mola için sizi dönemi “KAFA KAFAYA KADIN KAMPI” mıza katılmaya çağırıyoruz!

Hayatın koşturmacası içerisinde en çok molayı kadınların hak ettiğine inanıyoruz.

Kamp süresince, yaşam yolculuğumuzda kısa bir molayı hep birlikte paylaşmak ve geleceğimize emin adımlarla ilerleyebilmek için öncelikle bugünün tadını çıkarmayı hedefliyoruz. Bir de pandemi dönemi sonrası kendimize doğayla birlikte olabilmek için zaman ayırmayı. 25 yaş ve üzeri kadın katılımcılarımızın iştirak edebileceği “ATAK Akademi Kafa Kafaya Kadın Kampı” mızın kuralları oldukça basit; siyaset ve din konuşmuyoruz, bir de cep telefonu başta olmak üzere bütün elektronik eşyanızı kamp sonunda teslim etmek üzere bize emanet ediyorsunuz. Kampın içeriğindeyse şunlar var:

  • Sabahları hep beraber toplu spor yapıyoruz. Günün kalan kısmında kanoyla kürek çekiyor, doğa yürüyüşüne çıkıyor, yelken ve SCUBA ile tanışıyor, yüksek süratli bottan denize atlıyor, Adam Kampının olmazsa olmazı airsoft oynuyor, sağlığımıza nasıl dikkat edeceğimize ve nasıl beslenip spor yapacağımıza, en önemlisi de sokakta başımıza gelebilecek tehlikelere karşı kendimizi nasıl koruyacağımıza dair temel bilgilerle donanıyoruz.
  • “Asla Vazgeçme Asla” kavramı üzerine bilgilendirme, yaşam amaçlarınızı gerçekleştirme ve zorluklarla mücadele konularında koçluk çalışmaları, bol ateş başı sohbetin yanı sıra, bir yıl sonraki kendimize bir de mektup yazıyoruz.

Son derece zengin bir mutfak eşliğinde geçireceğimiz üç gece konaklamalı dört günlük etkinliğin ödeme koşulları ve merak ettiğiniz diğer tüm detaylar için aşağıdaki telefonlarımızdan bizi arayabilir, info@atakakademi.com adresine elektronik posta gönderebilirsiniz.

Tüm kamplarımızda olduğu gibi bu kampımızda da hem spor yapmış, hem yaşadığımız hayata farklı bir açıdan bakmış, hem de yeni dostluklar geliştirmiş olacağız. Bu yıl ilk kez oluşturacağımız “Kadın Kampı Dostluk Grubu”muza katılacak üyelerimize şimdiden hoş geldin diyoruz. Görüşmek üzere...

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri