Kış Dönemi Adam Kampı

ATAK Akademi olarak dört yıllık tecrübemizi bu yıl kış döneminde de paylaşıyoruz. Kurallar yine aynı, etkinlikler biraz farklı olacak. 30 yaş üstü erkek katılımcılarımızın iştirak edebileceği “Kış Dönemi Adam Kampı”nda sizi bekleyenler şunlar:

  • Saat 12.00’da Bolu-Aladağlar Yolu, Kıbrıscık-Seben istikameti 22. km’de bulunan Beşpınarlar Mevkiindeki http://www.mountrain.com/en/ de buluşuyoruz.
  • Cuma – Cumartesi – Pazar süresince:
    • Kampet tipi yataklarda uyku tulumunda yatıyoruz.
    • Kanoyla kürek çekiyor, doğa yürüyüşüne çıkıyor, özel parkurlarda etkinliklere katılıyor ve Adam Kampının olmazsa olmazı airsoft oynuyoruz.
    • Kış şartlarında arazide yaşam konulu bilgilendirme etkinliği, koçluk çalışmaları, bol ateş başı sohbetinin yanı sıra, patlamış mısır eşliğinde film seyretmek de var.
  • Pazar günü 17.00’da bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Son derece zengin bir mutfak eşliğinde geçireceğimiz iki gece konaklamalı üç günlük etkinliğin fiyat bilgisi için (0542)312 34 00 numaralı telefondan bilgi alabilir, info@atakakademi.com adresine elektronik posta gönderebilirsiniz.

Önceki kamplarımızda olduğu gibi bu kampımızda da hem spor yapmış, hem yaşadığımız hayata farklı bir açıdan bakmış, hem de yeni dostluklar geliştirmiş olacağız. Her yıl sayıları giderek artan “Adam Kampı Dostluk Grubu”muza katılacak yeni üyelerimize şimdiden hoş geldin diyoruz. Görüşmek üzere...

Yer ve tarih bilgisi kesinleştiği zaman web sitemizden ve @atakakademi instagram hesabımızdan duyurulmaktadır.

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri