Kış Dönemi Adam Kampı

Pandemi nedeniyle bu aktivitemize ara verilmiştir. Sağlıklı günlerde tekrar görüşmek dileğiyle.

Kısa bir mola için sizi kış dönemi “KAFA KAFAYA ADAM KAMPI” na katılmaya çağırıyoruz!

Kış Dönemi Adam Kampında kurallar yine aynı ancak etkinlikler biraz farklı olacak. 30 yaş üstü erkek katılımcılarımızın iştirak edebileceği Cuma – Pazar arası yapılan “Kış Dönemi Adam Kampı”nda sizi bekleyenler şunlar:

  • Kampet tipi yataklarda uyku tulumunda yatıyoruz
  • Kanoyla kürek çekiyor, doğa yürüyüşüne çıkıyor, özel parkurlarda etkinliklere katılıyor ve Adam Kampının olmazsa olmazı airsoft oynuyoruz.
  • Kış şartlarında arazide yaşam konulu bilgilendirme etkinliği, koçluk çalışmaları, bol ateş başı sohbetinin yanı sıra, patlamış mısır eşliğinde film seyretmek de var.

Son derece zengin bir mutfak eşliğinde geçireceğimiz üç gece konaklamalı dört günlük etkinliğin ödeme koşulları ve merak ettiğiniz diğer tüm detaylar için aşağıdaki telefonlarımızdan bizi arayabilir, info@atakakademi.com adresine elektronik posta gönderebilirsiniz.

Önceki kamplarımızda olduğu gibi bu kampımızda da hem spor yapmış, hem yaşadığımız hayata farklı bir açıdan bakmış, hem de yeni dostluklar geliştirmiş olacağız. Her yıl sayıları giderek artan “Adam Kampı Dostluk Grubu”muza katılacak yeni üyelerimize şimdiden hoş geldin diyoruz. Görüşmek üzere...

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri