ATAK Akademi bünyesinde iki seviye yelkenli yat eğitimini bitirdiniz ya da daha önce bu seviyede yelken eğitimi aldığınızı belgelediniz. Hala denize ilginiz bitmedi, hatta giderek artıyor. Şimdi sırada yeni bilgiler, aşılacak yeni hedefler var.

Sizin için hazırladığımız “3. Seviye Yelkenli Yat Eğitimi” programıyla; denizcilik ve yelken bilgilerinizi pekiştirmeyi, temel navigasyon becerilerinizi kazandırmayı, uluslararası denizcilik kurallarını öğrenmenizi, özellikle de yelkenli yat yarışçılığına giriş bilgilerini vermeyi, ayrıca ileride devam edebileceğiniz yelken eğitimleri için alt yapı oluşturmayı hedefledik. Bu eğitimin sonunda; deniz haritası ve pusula kullanarak denizde mevkiinizi bulabilecek, bir mevkiden ötekine seyir planlayabilecek, buna yönelik olarak denizde uygulamanız gereken kuralları öğrenmiş olacaksınız.

Toplam Eğitim Süresi15 saat ( 9 saat teorik, 6 saat pratik)
Grup Mevcudu4 ya da 5 kişi
Eğitim Tekneleri9 metre 10 santimlik Egeyat marka 30T ve/veya 10 metre Matt10 marka Volitan
Eğitim GünleriHafta içi ve/veya hafta sonu
Eğitim Saatleri

TEORİK DERSLER : 19:00-22:00

PRATİK DERSLER : 09:30-16:30

Eğitim Dönemi12 ay boyunca eğitim yapılmaktadır.

Günlük kıyafet ve lastik tabanlı ayakkabıların yanı sıra mümkünse bu seviyede kendi koruyucu kıyafetlerinize de sahip olmanızı öneriyoruz. Can yeleği, gemici bağları için halatlar, kahve ve çayınız bu defa da bizden.

İlave bilgiler için “1. Seviye Yelkenli Yat Eğitimi” ve “2. Seviye Yelkenli Yat Eğitimi” başlıklarında yazdıklarımızı okuyabilirsiniz.

15 saat sürecek ve sonunda ATAK Akademi ayrıcalığını yansıtacak “3. Seviye Yelkenli Yat Eğitimi” katılım belgenizi de alacağınız bu eşsiz deneyimde sizleri aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

Denizleriniz engin, rüzgarınız kolayına, pruvanız neta olsun...

 

Eğitmenlerimiz

Atak Akademi Log Book 2

Atak Akademi Logbook

Eğitime başladığınız gün sizlere verilecek olan ATAK Log Book’larımız sayesinde tüm eğitimlerinizi ve seyir bilgilerinizi kayıt altına alabileceksiniz.

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

    İletişim Bilgileri