Denizcilik ve elbette yelkencilik uzun yıllar sürecek ve her denize çıktığınızda tecrübenizi arttıracağınız, sürekli öğreneceğiniz bir yolculuk. ATAK Akademi tarafından düzenlenen eğitim programları arasında denizde geçireceğiniz süre, kat edeceğiniz mesafe hem bilgilerinizi taze tutmayı hem de tecrübenizi arttırmanızı sağlayacak.

ATAK Akademi bünyesinde en az 2. Seviye Yelkenli Yat Eğitimi almış kursiyerlerimizin gerek bir sonraki eğitimlerine kadar geçecek süre içerisinde, gerek tüm seviyeleri tamamladıktan sonra denizle bağlarının kopmaması ve kazandıkları yetenekleri pekiştirebilmeleri maksadıyla hazırlanmış bir programdır. Pratik Eğitimlerimiz Gündüz ve Gece Seyirleri olarak planlanabilmektedir.

Bu durumda olan kursiyerlerimizi dahil ettiğimiz “Pratik Yelken Eğitimleri Duyuru Grubu” vasıtasıyla eğitimler için uygun tarih ve zamanları sizlerle paylaşıyoruz. Ardından da yayınlanan tarihlerde programa katılabilecek uygun durumdaki 4 veya 5 kursiyerimizle, 3 saatlik yarım gün veya 6 saatlik tam gün “pratik seyri” yapıyoruz. Keyifli bir günün ardından hem yelken ve denizle bağları devam eden, hem de tecrübelerini artan katılımcılarımızı bir sonraki faaliyet için bilgilendiriyoruz.

Ayda en az bir, olanaklar dahilinde iki kez olarak önerdiğimiz bu eğitimlere istediğiniz sıklıkta katılabilir, eğitimi bir ders veya paket olarak satın alabilirsiniz.

Eğitmenlerimiz

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

    İletişim Bilgileri